خرید ارمنستان

Buy-Armenia1.jpg

فرش ارمنستان، آب زردآلو، میوه ها، صنایع دستی و خاطرات شوروی برخی از چیزهایی محبوب که مردم ارمنستان به خانه می برند.بسیاری از مردم تعطیلات آخر هفته به بازار مخصوص فروش اشیا ارزان قیمت یا دست دوم در مجاورت میدان جمهوری قرار دارد میروند.هدیه یکی دیگر از دودوک، یا فلوت سنتی، که بخشی از میراث غیرمادی یونسکو است.

چانه زنی در خرید یکی از آداب و رسوم غیر معمول در فروشگاه های ارمنی است، هر چند در هنگام خرید اقلام گران قیمت و یا به صورت فله، تجار ممکن است متمایل به آن است. اوج فزاینده در ارمنستان رایج است، به خصوص در کافه ها و رستوران ها.برخی از کارکنان تنها کار خود را با راهنمای های آنها جبران می کنند.بسیار از رستوران ها ده درصد که هزینه خدمات برای پیش خدمتان است را در نظر گرفتند.این هزینه بطور معمول به وضوح در منو بیان نشده است که شما می توانید بپرسید.

بازار ارمنستان

Buy-Armenia.jpg

هر شنبه در نزدیکی میدان جمهوری، یک بازار آزاد با خرید بزرگ برای گردشگران تور ارمنستان و مردم محلی به طور یکسان وجود دارد.شما می توانید همه چیز را از یک فرش 300 ساله به یک تلفن شوروی 1970s به عروسک های روسی تودرتو خرید کنید.در بازار ارمنستان و بازدید کنندگان روسی زبان، سفر به بازار کتاب زیرزمینی را می توان بسیار جالب است.در خرید چانه زنی ضروری است!