رزرو هتل ایروان دلوکس ارمنستان

عکس هتل ایروان دلوکس ارمنستان

هتل ایروان دلوکس ارمنستان از شمار بهترین هتل های 3 ستاره در فاصله 5 دقیقه ای تا مرکز ایروان و خانه‌ی اپرا و در نزدیکی ایستگاه اتوبوس و در فاصله 16 کیلومتری فرودگاه بین‌المللی زوارتنوس ارمنستان می باشد.این هتل از 18 استاندارد و دابل تشکیل شده و دارای اتاق هایی لوکس با طراحی زیبا و مجهز به سیستم تهویه مطبوع، یخچال، تلویزیون با شبکه‌های کابلی و سرویس بهداشتی با لوازم بهداشتی رایگان می باشد همچنین به در خواست مسافران تور ارمنستان می توانید از غذای خود در اتاق لذت ببرید. هتل ایروان دلوکس ارمنستان از 15 آگوست 2011 از مسافران تور ارمنستان پذیرایی می کند.

امکانات هتل ایروان دلوکس ارمنستان 


این هتل دارای امکانات رفاهی همچون اینترنت بی‌سیم رایگان، پذیرش 24 ساعته، خدمات رخت‌شویی، رزرو تور و برنامه‌های تفریحی، سونا، رستوران با غذاهای بین المللی، ارمنی و اروپایی و با کیفیت و... برای رفاه حال مسافران تور ارمنستان مهیا ساخته است.

فاصله هتل با سایر مکان ها

آبشار یروان 1.8 کیلومتر، تئاتر اپرا و باله ارمنی 2.3 کیلومتر، مسجد آبی 2.9 کیلومتر، موزه تاریخ ارمنستان 3 کیلومتر، میدان جمهوری 3.1 کیلومتر، باغ وحش  3.9 کیلومتر، سوپر مارکت شهر ایروان 0.6 کیلومتر، فرودگاه بین المللی زوارتنوت 10.5 کیلومتر

 عکس هتل ایروان دلوکس ارمنستان

عکس هتل ایروان دلوکس ارمنستان

 عکس هتل ایروان دلوکس ارمنستان

عکس هتل ایروان دلوکس ارمنستان